PRONEVO PROBİYOTİK SPREY (150 ML)

Toz akarı(mite), polen ve hayvan tüyleri solunum yolu alerjileri için önde gelen nedenlerdir. Evinizde bunlarla birlikte hastalık yapıcı bakteriler, mantar sporları gibi patojenler bulunur.

Bu alerjen ve patojenleri minimum seviyeye düşürmenin yolu kimyasal içermeyen,toksik olmayan ve GDO içermeyen probiyotik solüsyonuyla Pronevo probiyotik spreyimizdir.Pronevo  probiyotik içeriğiyle(1 ml 30 milyon) toz akarı ve polen kaynaklı alerji belirtilerinin ortadan kalkmasını sağlar.

Probiyotik bileşiklerimiz ;

  • Evinizin havasını

  • Kapı kolu, televizyon kumandası, tüylü veya düz yüzeyli oyuncaklar, halı ve kilimler gibi çok patojen bulunduran alanları,

  • Alerjiye neden olan toz akarlarının beslendiği ,deri döküntülerinin en çok bulunduğu yatak odasındaki yatak ve yastık gibi yüzeyleri,

  • Genel olarak banyo ve tuvaletler başta olmak üzere evinizdeki tüm yer ve yüzeyleri doğal yöntemlerle temizler.

Kendi mikro florasını oluşturarak patojenlerin(bakteri ve küf)  ve alerjenlerin beslenme kaynaklarını tüketir ve ortamı doğal yollarla arındırır.Ortamda kullanılan probiyotik sprey cildinizde de koruyucu bir tabaka oluşturacağı için dış ortama çıktığınızda nispeten etkisi kalacaktır.Bu etki sizi dış ortamlarda da korumaya devam edecektir.

Pronevo Evler ve küçük ofisler de dahil olmak üzere çeşitli kapalı alanlar için uygundur. Probiyotiklerin sürekli püskürtülmesiyle , Pronevo , koruyucu, mikroskopik bir mikroflora tabakası oluşturur ve bu şekilde tüm kapalı yüzeyleri kaplar ve korur. Özellikle ofiste ve evde klavye, cep telefonu, televizyon kumandası, oyuncak gibi küçük yüzeylere 50 cm mesafeden püskürterek temizlik amaçlı kullanım için önerilir.

Kullanım Şekli: Alerjenler için her gün olabildiğince yüksekten  tutarak odaya püskürtme yapınız.Küçük ev ve ofis eşyaları ayrıca oyuncaklar için her gün temizlik amaçlı kullanılır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis