Sıkça Sorulan Sorular

Pronevo probiyotikler nasıl çalışır?

Doğada mikrobiyal bir denge vardır.Fakat kapalı alanlarda yaşayıp toprakla olan ilişkimizin kesilmesi ve kimyasal temizleyiciler ayrıca hava kirliliği bu dengeyi bozmuştur.

Pronevo probiyotikler her püskürtmede milyonlarca probiyotiği havaya verir.Havanın temas ettiği bütün
yüzeylerde mikrobiyal denge probiyotikler lehine değişecektir.Probiyotikler bu şekilde diğer mikroorganizmaların azalmasını sağlar.


Pronevo probiyotikler güvenli midir?

Kesinlikle.İnsan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.GDO uygulanmamıştır.Topraktan alınan ve bizim sağlığımızı koruyan probiyotikler çoğaltılarak üretilir.Ayrıca Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesinin(EFSA) her yıl yayınladığı toksik olmayan faydalı bakteriler listesinde yer alır.


Pronevo Active Sprey neden farklıdır ?

Pronevo Active özel sprey mekanizması ile normal spreylere göre daha geniş bir alana ve daha fazla miktarda püskürtme yapar. Bu özelliği sayesinde spor formundaki probiyotikler canlanır ve ortamda uzun süre etkili olarak kalırlar.

Pronevo hangi patojenlere etkilidir?

Toz akarları,mantarlar ve bakteriler nemli ortamlarda ve organik bileşikleri tüketerek yaşar ve çoğalırlar.Bizim probiyotiklerimiz bu besin ögelerini tükettiği için bahsettiğimiz patojenler ortamda yaşayamaz ve sayıları insana zararsız düzeylere kadar iner.Polenler organik madde olduğu için bunlar probiyotiklerin direk tükettiği besinlerdir.

 

Pronevo evsel temizleyicilerin diğer temizlik ürünleriyle farklı nedir ?

Kimyasal temizlik ürünleri temizliğin yapıldığı gün ortamdaki bütün bakteri ve tozu temizler. Fakat aynı gün içerisinde kirlenme ve tozlanma başlar.

Pronevo temizlik ürünleri içeriğindeki probiyotiklerle 3 gün boyunca temizliğe devam ederler. Bu sayede yüzeylerde hem kötü bakteri oluşumu engellenir hem de ev tozu oluşumu minimum seviyede gerçekleşir.

Pronevo kişisel bakım ürünlerinin faydaları nelerdir ?

Duş jeli, sıvı sabun gibi cildimizde kullandığımız kimyasal içerikli ürünler cildimizde bulunan iyi ve kötü bütün bakterileri yok eder. Örneğin egzama, mantar gibi cilt rahatsızlıklarının en büyük nedenlerinden biri budur. 

Pronevo kişisel bakım ürünleri zararlı kimyasalları içermez ve zengin probiyotik içeriği sayesinde kötü bakterileri uzaklaştırırken iyi bakterileri destekler.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis